מדריך שימוש: רישום לשירות הענקת מתנה באשראי
avatar-1.png
איזי
פיית האירועים שלכם

״האנשים שפיצחו את סוד האושר, יודעים שהוא טמון באפשרות לשלם באשראי – זה טוב בשבילם ובשביל האורחים שלהם״, אמר זקן סיני חכם כשהוריד את האפליקציה שלנו.

עד שהאפליקציה שלנו תתורגם לסינית וזקן סיני חכם יגיד את זה באמת, ברוכים הבאים לקהל האנשים שפיצחו את הסוד שיעשה חיים קלים לעצמם ולאורחים שלהם.

הורדתם את האפליקציה? מצוין. בחרו באפשרות ״רישום לשירות הענקת מתנות בכרטיס אשראי״ ונצא לדרך.

הרשמה

מזל טוב, הגיע הרגע להירשם לאירוע שלך.

לאחר הלחיצה על ״פתיחת השירות עבור האירוע שלי״, תעברו לדף שבשורה התחתונה האומר שאתם מאשרים את תנאי התקנון ומדיניות הפרטיות, מסכימים למסור לנו פרטים עליכם ועל חשבון הבנק שלכם, ולהעביר אותם לבנק הפועלים (כדי לעשות לכם חיים קלים), ואם אתם רוצים – אשרו לנו לשלוח לכם מבצעים מיוחדים, הטבות ומידע עדכני.

פרטי האירוע

לאחר שהזנתם את מספר הטלפון שלכם ואת קוד הכניסה למערכת ההרשמה, תעברו לדף בו עליכם למלא את פרטי האירוע.

  • מתי מתלבשים יפה? לחיצה על הכפתור תוביל אתכם לבחירת תאריך האירוע בצורה נוחה וקלה, ולאחר בחירת התאריך, הקלידו את השעה הנכונה. שימו לב שטווח השעות הוא לכל היממה, אז וודאו שאתם בוחרים את השעה הנכונה – 19:00 בערב או 7:00 בבוקר
  • מה חוגגים? איזה אירוע אתם מפיקים – חתונה, ברית או אולי בת מצווה? בחרו את האירוע הנכון מהרשימה.
  • לאן מכוונים את הוייז? רשמו לנו מה שם המקום בו אתם חוגגים. התחילו להקליד את השם ותוכלו להשלים אותו לפי הרשימה שלנו. שימו לב שאתם בוחרים את העיר הנכונה, שלא נגיע לבאר שבע כשהאירוע בכלל בנשר.
  • תגידו צ׳יז! באפשרותכם גם להעלות תמונה של החוגגים וההמלצה שלנו – בחרו אחת יפה ומחמיאה, כי זו תהיה התמונה האחת שתופיע באתר.

לחצו על המשך.

פרטי בעלי האירוע

בואו נעביר את הזרקור אליכם.

  • במסך הזה, כתבו לנו את שמותיכם, הזוג המאושר שחוגג ברית נישואין, בריתה או בר מצווה. בקיצור – כתבו את השמות של מי שהולך לקבל את הכסף והמתנות.

שימו לב שאתם מקלידים את השמות כפי שתרצו שיופיעו האתר שלכם (אנחנו מסכימים לכם לוותר על שמות שניים מביכים).

  • הוסיפו את שם האירוע כפי שאתם רוצים לראות בעמדה או האתר שלכם – זה המקום להיות יצירתיים, מרגשים וקלאסיים.

נמשיך עם הפרטים עליכם.

  • עכשיו, הוסיפו את תאריכי הלידה שלכם – הזוג המאוהב או ההורים המאושרים, את כמות המוזמנים שעתידים להשתלט על רחבת הריקודים, ואת הכתובת האישית שלכם (שם היישוב, רחוב ומספר).

ממשיכים עם פרטים אחרונים.

  • רשמו לנו את מספרי הטלפון ואת כתובת האימייל של כל אחד מכם, כדי שנוכל להיות בקשר בלי בעיות.
מסמכים ואישורים

הפרטים כבר אצלנו, עכשיו מגיע תורה של הניירת (מזל שהיא ירוקה).

  • בדף שמוצג לפניכם, אנחנו צריכים את תעודות הזהות שלכם (נשתדל לשמור על פוקר פייס עם התמונה שלכם מגיל 16) – הזינו גם את מספר הזהות ותאריך ההנפקה, ואז העלו צילום של תעודת הזהות, ladies first, ואז של הג׳נטלמן.

שימו לב, שיש באפשרותכם לבחור תמונה מהגלריה או לצלם ממש לייב את תעודת הזהות, ולאחר מכן אתם יכולים לערוך אותה, לסובב אותה ולחתוך את הרקע הלא רלוונטי.

ממשיכים לבירוקרטיות בנקאיות!

  • בחלון הבא, עליכם למלא את הפרטים על החשבון אליו עתיד להיכנס הכסף והמתנות – שם בעל חשבון הבנק ותעודת הזהות שלו, שם הבנק, מספר הסניף והחשבון, וצילום של מסמך בנקאי.

מה זה אומר? אישור שאתם בעלי החשבון – צילום צ׳ק או אישור ניהול חשבון.

לפני שנעבור לדף הבא, נוודא איתכם שהפרטים נכונים ומדויקים.

סיכום

זהו זה – אתם רשומים!

ברגע שהאישור יתקבל, תוכלו לראות באפליקציית אישורי ההגעה את הנוסח והתיזמון של הודעת התזכורת עם הקישור להענקת המתנה שתישלח לאורחים שלכם כדי שיפזרו מתנות ואהבה עליכם.

זקוקים לעזרה? יש לכם שאלה נוספת?

תוכלו גם לעיין במלוא הפרטים אודות השירות במדריכים שלנו :)

וכמובן, שירות הלקוחות שלנו תמיד כאן לשירותכם.

<